`
Agencja interaktywna, strony www, projektowanie stron internetowych Wrocław

Aplikacje internetowe

Aplikacja internetowa to program działający w przeglądarce internetowej jako strona internetowa. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych, które realizują określone zadania z wykorzystaniem wielu technologii i integracji poprzez API z innymi serwisami. Aplikacje internetowe mają to do siebie, że nie trzeba ich instalować na komputerze bo działają online. Wykorzystujemy technologie działające po stronie przeglądarki JS i REACT, a po stronie serwera RESTful API i PHP Symfony. Zakres funkcji jakie może świadczyć aplikacja internetowa jest nieograniczona z uwagi na mnogość technologii do wykorzystania. Może to być wypożyczalnia, automatyczne generowanie druków, wysyłanie maili, rozsyłka kampanii SMS, system alertujący i wiele innych. Aplikację internetową dzięki wykorzystaniu API może w łatwo sposób przenieść do urządzeń mobilnych jako aplikacje natywne w systemie Android bądź iOS. To Twoje potrzeby są celem jaki zrealizujemy przy projektowaniu aplikacji.

Nasze realizacje - Aplikacje internetowe

Cennik

UsługaOpcjeCena netto

Projekt graficzny strony głównej

Projektowanie graficzne strony głównej polega na zaprojektowaniu przez grafika webdesignera grafiki strony głównej serwisu na bazie dostarczonych makiet. Projekt graficzny zawiera widok na ekranie komputera, tabletu i smartfona. Dzięki stworzeniu grafiki strony głównej można przejść do kodowania i wdrożenia strony. W przypadku wdrożenia większej ilości widoków (podstron) prosimy o wybór odpowiedniej ilości.
koncepcje graficzne
1500 zł

Makietowanie i prototypowanie (UI/EX design)

Makietowanie i prototypowanie UX/UI przed rozpoczęciem projektu pozwala na przygotowanie koncepcji w zakresie architektury informacji i rozplanowania funkcjonalności. Usługa ta jest pomocna szczególne przy projektach niestandardowych, w których wdrażane są nowe rozwiązania, które muszą być łatwe do przyswojenia dla użytkowników.
makiet
500 zł

Kodowanie HTML/CSS/JS

Kodowanie HTML/CSS/JS inaczej zwane również Frontend development polega na napisaniu kodu dokumentu HTML zawierającego arkusze styli CSS i odpowiednio przygotowane obrazki do szablonu na bazie zaprojektowanej grafiki. W ramach kodowaniu wykorzystujemy technologię GULP i SASS, a klient otrzymuje wszystkie pliki źródłowe. W ten sposób przygotowany kod HTML można wdrożyć do systemu CMS bądź innych frameworków, które wprowadzą dynamiczne dane w odpowiednie miejsca szablonu HTML.
widoków
500 zł
0
Płatności z DotPay

Nasze standardy

RESTful API RESTful API

RESTful API
W naszych sklepach i aplikacjach internetowych wykorzystujemy RESTful API (wymiana danych w formacie JSON po autoryzacji) dzięki czemu możemy integrować się z zewnętrznymi systemami np. system magazynowi Agilero firmy Logisys lub systemem księgowym SAP. Dzięki API również inne systemy mogą pobierać dane z naszego systemu i realizować własne procesy. API pozwala także w łatwy sposób wdrożyć aplikację mobilną w systemie Android, iOS. Możliwości wykorzystania API jest bardzo wiele, a najważniejszą zaletą jest pełna elastyczność i łatwość w dostępie do informacji ze sklepu (produkty, zamówienia, klienci).

Często zadawane pytania

Technologie

Praca z najnowszymi technologiami według standardów to podstawa dobrze wykonanych projektów. Na codzień wykorzustujemy technologie światowych dostawców oprogramowania i rozwiązań IT.

Wordpress CMS jako podstawa wdrożenia stron www
Oprogramowanie utrzymujemy na repozytorium GIT
Oprogramowanie frontened development REACT JS
Zarządzanie projektami przez Attlasian
HTML5
Oprogramowanie graficzne firmy Adobe
Oprogramowanie Java Script - Developer
Oprogramowanie serwera NGNIX
Oprogramowanie PHP Symfony Framework
Sketch Mockup