`
Agencja interaktywna, strony www, projektowanie stron internetowych Wrocław

Identyfikacja wizualna

System identyfikacji firmy lub marki odgrywa podobną rolę jak jej nazwa. Jest wynikiem potrzeby szybkiego komunikowania się i sterowania decyzjami nawet w ciągu kilku chwil, dlatego jest tak istotna. Identyfikacja wizualna powinna być spójna na wszystkich płaszczyznach (logo, papier firmowy, wizytówki) i kanałach (serwis internetowy, outdoor). Nasi projektanci tworzą nowoczesne i spójne projekty systemu identyfikacji wizualnej, które są podstawą dalszej działalności i rozwoju firmy. Ważne są dla nas standardy usług i stały kontakt z klientem dlatego otrzymasz kilka wstępnych propozycji, które po wybraniu najlepszej są rozwijane do finalnej postaci. W ramach projektowania identyfikacji wizualnej firmy oferujemy tworzenie logo firmy, wizytówki, stopki email, papieru firmowego, ulotek i reklam.

Nasze realizacje - Identyfikacja wizualna

Cennik

UsługaOpcjeCena netto

Projekt logo (5 propozycji)

Zaprojektujemy logo jako 5 propozycji do wyboru. Maksymalnie wykonamy 3 zestawy logo po 5 propozycji.
1500 zł

Projekt wizytówki

Zaprojektujemy szablon wizytówki na bazie zaprojektowanego logo, z danymi kontaktowymi. Pliki wizytówki będą w formacie zgodnym z wytycznymi drukarni i gotowe do druku.
200 zł

Projekt ulotki

Projekt ulotki na bazie dostarczonych treści, z wykorzystaniem logo i materiałów dostarczonych przez klienta. Standardowy format ulotki to A4, z możliwą zmianą formatu bezpłatnie. Cena dotyczy projektu ulotki A4 dwustronnej. W przypadku większej ilości stron ulotki prosimy o wybranie odpowiedniej ilości.
ilość stron
400 zł

Projekt stopki email

Stopka email to dziś nieodzowny znak identyfikacji wizualnej w tradycyjnych kontaktach biznesowych poprzez pocztę elektroniczną. Stopka zostanie dostarczona jako kod HTML i obrazki do wstawienia w kliencie pocztowym np. Outlook lub Gmail.
300 zł
0
Płatności z DotPay

Nasze standardy

Wordpress jako CMS WordPress CMS

Wordpress jako CMS
System Zarządzania Treścią (Content Managment System) – CMS to narzedzie, które pozwala zarządzać treścią, w prosty sposób tworzyć nowe strony za pomocą edytora HTML WYSWIG, zarządzać zdjęciami, formularzami, uprawnieniami i całą strukturą strony. Nasze strony tworzymy w oparciu o system CMS WordPress, najpopularniejsze na świecie narzędzie do zarządzania stroną. Jest to oprogramowanie na licencji OpenSource, cały czas rozwijane i aktualizowane. Jako oprogramowanie nie jest wolne od wad np. częste dziury bezpieczeństwa, ale dzięki naszym autorskim zabezpieczeniom możemy zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa systemu WordPress czyniąc go finalnie narzędziem prawie idealnym.

Autorskie projekty Autorski projekt

Autorskie projekty
Do wykonania profesjonalnej strony internetowej wymagany jest zespół specjalistów z wielu dziedzin. Każdy projekt WWW do setki podzadań, o które należy zadbać i wykonać zgodnie ze standardami. Grafik webdesigner projektuje makietę strony, frontend developer koduję zaakceptowaną grafikę do postaci kodu HTML/CSS/JS, a programista wdraża kod HTML do systemu CMS i instaluje na serwerze. W opracowaniu i ułożeniu tekstów pomaga copywritter, a całością projektu zarządza Project Manager, który dba o komunkację z klientem i poszczególnymi członkami zespołu realizując zadanie po zadaniu. Zamawiając autorską stronę masz pewność, że każdy z elementów strony zostanie starannie opracowany przez profesjonalistów w każdym detalu.

Dostępność na wszystkich przeglądarkach Zgodność w przeglądarkach

Dostępność na wszystkich przeglądarkach
Utrapieniem branży projektowania stron internetowych było różne działanie lub brak działania strony www w poszczególnych przeglądarkach internetowych. Miało to związek z różnym interpretowaniem kodu HTML, CSS, JS przez różne grupy przeglądarek.
Pomimo, że problem ten nie jest już tak aktualny to wciąż nader ważny dlatego testujemy nasze strony w najważniejszych przeglądarkach internetowych takich jak: Chrome, Firefox, Internet Explorer/ Edge, Safari, Opera i przeglądarkach mobilnych.

Responsive Web Design RWD

Responsive Web Design
Technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów[1]. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.

Często zadawane pytania

Technologie

Praca z najnowszymi technologiami według standardów to podstawa dobrze wykonanych projektów. Na codzień wykorzustujemy technologie światowych dostawców oprogramowania i rozwiązań IT.

Wordpress CMS jako podstawa wdrożenia stron www
Oprogramowanie utrzymujemy na repozytorium GIT
Oprogramowanie frontened development REACT JS
Zarządzanie projektami przez Attlasian
HTML5
Oprogramowanie graficzne firmy Adobe
Oprogramowanie Java Script - Developer
Oprogramowanie serwera NGNIX
Oprogramowanie PHP Symfony Framework
Sketch Mockup