`
Agencja interaktywna, strony www, projektowanie stron internetowych Wrocław

O nas

To co najważniejsze to nasz zespół, który budujemy od wielu lat i który jest po prostu najlepszy w tym co robi. Ciągle stawiamy przed sobą ambitne cele na przyszłość. Równie ważne są dla nas technologie i standardy, dzięki którym czujemy się pewniej w pracy przy wymagających projektach. Całą resztę zobaczysz w naszych realizacjach lub poznając nas osobiście do czego serdecznie zapraszamy.

Zespół

 • Jakub

  Jakub

  Project Manager
 • Agnieszka

  Agnieszka

  Project Manager
 • Borys

  Borys

  Webdesigner
 • Igor

  Igor

  Webdesigner
 • Marcin

  Marcin

  Full stack developer
 • Przemek

  Przemek

  Frontend developer
 • Darek

  Darek

  Backend developer
 • Kasia

  Kasia

  Marketing manager

Nasze standardy

Monitoring 24h Monitoring 24h

Monitoring 24h Ciągła dostępność usług to podstawa nowoczesnego hostingu, a monitoring jest jego elementem. Nie wystarczy aby serwer działał i był dostępny, ale również o to aby aplikacja funkcjonowała niezawodnie w każdej z powłok: bazy danych, aplikacji, szybkości działania. Dzięki automatyzacji procesów monitoringu wiemy kiedy serwer lub aplikacje na nim zainstalowane nie działają poprawnie, dzięki czemu może interweniować na poziomie infrastruktury, zasobów czy optymalizacji aplikacji. Doradzamy także w przypadku konieczności zwiększenia zasobów lub zastosowania rozwiązań hybrydowych np. load balancer lub oddzielne serwer na pliki, bazę danych i aplikację.

Przyjazne SEO Przyjazne SEO

Przyjazne SEO Nasze strony i sklepy internetowe są zoptymalizowane pod wyszukiwanie i dostępność dla ludzi i robotów wyszukiwarek internetowych takich jak Google. Efektem tego jest naturalne pozycjonowanie w organicznych wynikach wyszukiwania. Dzięki optymalizacji SEO nasi klienci pozyskują nowe zlecenia, zapytania, ruch na stronie, a więc jest to zwieńczenie wysiłku włożonego w zbudowanie witryny internetowej i ogromne oszczędności w budżecie reklamowym.

RESTful API RESTful API

RESTful API W naszych sklepach i aplikacjach internetowych wykorzystujemy RESTful API (wymiana danych w formacie JSON po autoryzacji) dzięki czemu możemy integrować się z zewnętrznymi systemami np. system magazynowi Agilero firmy Logisys lub systemem księgowym SAP. Dzięki API również inne systemy mogą pobierać dane z naszego systemu i realizować własne procesy. API pozwala także w łatwy sposób wdrożyć aplikację mobilną w systemie Android, iOS. Możliwości wykorzystania API jest bardzo wiele, a najważniejszą zaletą jest pełna elastyczność i łatwość w dostępie do informacji ze sklepu (produkty, zamówienia, klienci).

Płatności online Płatności online

Płatności online Płatności online to standard od wielu lat. Trudno sobie wyobrazić płatność tradycyjnym przelewem z uwagi na stratę czas w wykonaniu samej transakcji jak i wydłużenie czasu zaksięgowania płatności za zamówienie. W ramach modułu płatności online oferujemy integrację z liderami rynku płatności: PayU, DotPay i PayPal.

Integracje z kurierami Integracje z kurierami

Integracje z kurierami Integracje z kurierami są istotną kwestią w funkcjonowaniu profesjonalnego sklepu internetowego. W ramach standardowego wdrożenia oferujemy integrację z firmami wysyłkowymi: DHL, DPD, InPost, Poczta Polska. Co ważne integracja jest pełna tzn. że sklep nie tylko potrafi wysłać informację o nadawaniu paczek i zamówienie kuriera, ale także śledzić status wysyłki i przesyłać go dalej do klienta automatycznie.

Elastic Search Elastic Search

Elastic Search Elastic search to wysoko wydajny silnik wyszukiwania oparty na darmowej licencji Apache. Elasticsearch to posiada niezależną baza danych w technologii Java. Rozproszony dlatego ponieważ umożliwia klastrowanie czyli uruchomienie wielu instancji tej samej aplikacji tworzącą jedną, dzięki czemu możemy stworzyć bazę danych z wynikami, które nas interesują np. tytuły i opisy produktów. Dzięki elastic search możemy przygotować szybką i inteligentną wyszukiwarkę z podpowiedziami produktów aby jeszcze bardziej ułatwić wyszukiwanie produktów na sklepie.

Wordpress jako CMS WordPress CMS

Wordpress jako CMS System Zarządzania Treścią (Content Managment System) – CMS to narzedzie, które pozwala zarządzać treścią, w prosty sposób tworzyć nowe strony za pomocą edytora HTML WYSWIG, zarządzać zdjęciami, formularzami, uprawnieniami i całą strukturą strony. Nasze strony tworzymy w oparciu o system CMS WordPress, najpopularniejsze na świecie narzędzie do zarządzania stroną. Jest to oprogramowanie na licencji OpenSource, cały czas rozwijane i aktualizowane. Jako oprogramowanie nie jest wolne od wad np. częste dziury bezpieczeństwa, ale dzięki naszym autorskim zabezpieczeniom możemy zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa systemu WordPress czyniąc go finalnie narzędziem prawie idealnym.

Autorskie projekty Autorski projekt

Autorskie projekty Do wykonania profesjonalnej strony internetowej wymagany jest zespół specjalistów z wielu dziedzin. Każdy projekt WWW do setki podzadań, o które należy zadbać i wykonać zgodnie ze standardami. Grafik webdesigner projektuje makietę strony, frontend developer koduję zaakceptowaną grafikę do postaci kodu HTML/CSS/JS, a programista wdraża kod HTML do systemu CMS i instaluje na serwerze. W opracowaniu i ułożeniu tekstów pomaga copywritter, a całością projektu zarządza Project Manager, który dba o komunkację z klientem i poszczególnymi członkami zespołu realizując zadanie po zadaniu. Zamawiając autorską stronę masz pewność, że każdy z elementów strony zostanie starannie opracowany przez profesjonalistów w każdym detalu.

Dostępność na wszystkich przeglądarkach Zgodność w przeglądarkach

Dostępność na wszystkich przeglądarkach Utrapieniem branży projektowania stron internetowych było różne działanie lub brak działania strony www w poszczególnych przeglądarkach internetowych. Miało to związek z różnym interpretowaniem kodu HTML, CSS, JS przez różne grupy przeglądarek.
Pomimo, że problem ten nie jest już tak aktualny to wciąż nader ważny dlatego testujemy nasze strony w najważniejszych przeglądarkach internetowych takich jak: Chrome, Firefox, Internet Explorer/ Edge, Safari, Opera i przeglądarkach mobilnych.

Responsive Web Design RWD

Responsive Web Design Technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów[1]. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.

Nasi klienci

AMS
ASCO
ASPA
Aquapark
Atos
Bauer
Cenega
Cube
DSA
Farutex
ifirma
Jucha
JumpHall
Muzuem Papiernictwa
Nextbike
Oferteo
Oleofarm
SI Consulting
Sonko
Telforceone
Trans EU
Vorwerk
wFirma
Wilsoor
Wroclaw