`
Agencja interaktywna, strony www, projektowanie stron internetowych Wrocław

Sklepy internetowe

Sklep internetowy to miejsce, w którym możemy prowadzić aktywną sprzedaż w internecie za pośrednictwem własnej strony. Nasze projekty ecommerce cechują dedykowany charakter wdrożenia w oparciu do niestandardowe rozwiązania i integracje, w ścisłej współpracy z klientem. Projektujemy sklep internetowy od samej logiki, wyboru optymalnych rozwiązań, projektując UX i grafikę, kodując i wdrażając oprogramowanie, które jest dostosowane do specyfiki produktu, klienta, rynku, zewnętrznych partnerów i ukierunkowane na sprzedaż. Wiemy co kryje się za sukcesem sklepu internetowego od strony technicznej, są to: dobrze zaprezentowany produkt, łatwy i szybki w zakupie, prosty w wyszukaniu pośród innych sklepów. Zaletą współpracy z nami przy wdrożeniu projektu e-commerce jest doświadczenie i szerokie spojrzenie na potrzeby i wyzwania stojące przed projektem. Jesteśmy w stanie zaproponować wiele alternatywnych technologii, które pozwalają skrócić i uprościć czas wdrożenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi standardami i realizacjami.

Nasze realizacje - Sklepy internetowe

Cennik

UsługaOpcjeCena netto

Makietowanie i prototypowanie (UI/EX design)

Makietowanie i prototypowanie UX/UI przed rozpoczęciem projektu pozwala na przygotowanie koncepcji w zakresie architektury informacji i rozplanowania funkcjonalności. Usługa ta jest pomocna szczególne przy projektach niestandardowych, w których wdrażane są nowe rozwiązania, które muszą być łatwe do przyswojenia dla użytkowników.
makiet
500 zł

Projekt graficzny

Usługa projektowania graficznego sklepu internetowego zawiera projekt strony głównej, projekt kategorii produktów, projekt karty produktu, projekt strony tekstowej, projekt konta klienta, projekt procesu zamówienia. Całość projektu graficznego jest przygotowana zgodnie z naszymi standardami tj. w wersji responsywnej, zgodność z W3C, optymalizacji pod kątem SEO, optymalizacja pod kątem szybkości ładowania strony.
5000 zł

Kodowanie HTML/CSS/JS

Kodowanie HTML/CSS/JS inaczej zwane również Frontend development polega na napisaniu kodu dokumentu HTML zawierającego arkusze styli CSS i odpowiednio przygotowane obrazki do szablonu na bazie zaprojektowanej grafiki. W ramach kodowaniu wykorzystujemy technologię GULP i SASS, a klient otrzymuje wszystkie pliki źródłowe. W ten sposób przygotowany kod HTML można wdrożyć do systemu CMS bądź innych frameworków, które wprowadzą dynamiczne dane w odpowiednie miejsca szablonu HTML.
widoków
500 zł

Panel obsługi klienta

Panel obsługi klienta pozwala na zarządzanie klientami i obsługę zamówień. Panel posiada opcje zarządzania statusami, które mogą być zautomatyzowane dzięki integracji z płatnościami mobilnymi oraz firmami wysyłkowymi. Ważną cechą panelu obsługi klienta jest system komunikacji email – wszystkie komentarze i maile klienta są dostępne z poziomu paneli poprzez integrację z kontem pocztowym SMTP dzięki czemu możemy prowadzić całą komunikację elektroniczną z jednego miejsca.
5000 zł

Moduł magazynowy

Moduł magazynowy pozwala w pełni zarządzać asortymentem, kategoriami, parametrami produktów, promocjami i cenami. Możliwość importu danych z pliku CSV.
5000 zł

Integracja płatności online z DotPay/PayU

Integracja sklepu z systemem płatności internetowych DotPay lub PayU, PayPal pozwala na obsługę wygodnych płatności internetowych i potwierdzenie zapłaty za zamówienie w czasie rzeczywistym. Prowizje od sprzedaży online wynoszą od 1% od kwoty transakcji.
1000 zł

Dwustronna integracja z Allegro

Dzięki wykorzystaniu API Allegro możemy w pełni zintegrować się z Allegro. Dzięki integracji sklepu z Allegro wszystkie zamówienia z Allegro trafiają do sklepu i mogą być realizowane jak zamówienie sklepowe. Wybrane produkty można także wystawiać do sprzedaży nawet do 100.000 dziennie.
4000 zł
0
Płatności z DotPay

Nasze standardy

Dostępność na wszystkich przeglądarkach Zgodność w przeglądarkach

Dostępność na wszystkich przeglądarkach
Utrapieniem branży projektowania stron internetowych było różne działanie lub brak działania strony www w poszczególnych przeglądarkach internetowych. Miało to związek z różnym interpretowaniem kodu HTML, CSS, JS przez różne grupy przeglądarek.
Pomimo, że problem ten nie jest już tak aktualny to wciąż nader ważny dlatego testujemy nasze strony w najważniejszych przeglądarkach internetowych takich jak: Chrome, Firefox, Internet Explorer/ Edge, Safari, Opera i przeglądarkach mobilnych.

Responsive Web Design RWD

Responsive Web Design
Technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów[1]. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.

Autorskie projekty Autorski projekt

Autorskie projekty
Do wykonania profesjonalnej strony internetowej wymagany jest zespół specjalistów z wielu dziedzin. Każdy projekt WWW do setki podzadań, o które należy zadbać i wykonać zgodnie ze standardami. Grafik webdesigner projektuje makietę strony, frontend developer koduję zaakceptowaną grafikę do postaci kodu HTML/CSS/JS, a programista wdraża kod HTML do systemu CMS i instaluje na serwerze. W opracowaniu i ułożeniu tekstów pomaga copywritter, a całością projektu zarządza Project Manager, który dba o komunkację z klientem i poszczególnymi członkami zespołu realizując zadanie po zadaniu. Zamawiając autorską stronę masz pewność, że każdy z elementów strony zostanie starannie opracowany przez profesjonalistów w każdym detalu.

Elastic Search Elastic Search

Elastic Search
Elastic search to wysoko wydajny silnik wyszukiwania oparty na darmowej licencji Apache. Elasticsearch to posiada niezależną baza danych w technologii Java. Rozproszony dlatego ponieważ umożliwia klastrowanie czyli uruchomienie wielu instancji tej samej aplikacji tworzącą jedną, dzięki czemu możemy stworzyć bazę danych z wynikami, które nas interesują np. tytuły i opisy produktów. Dzięki elastic search możemy przygotować szybką i inteligentną wyszukiwarkę z podpowiedziami produktów aby jeszcze bardziej ułatwić wyszukiwanie produktów na sklepie.

RESTful API RESTful API

RESTful API
W naszych sklepach i aplikacjach internetowych wykorzystujemy RESTful API (wymiana danych w formacie JSON po autoryzacji) dzięki czemu możemy integrować się z zewnętrznymi systemami np. system magazynowi Agilero firmy Logisys lub systemem księgowym SAP. Dzięki API również inne systemy mogą pobierać dane z naszego systemu i realizować własne procesy. API pozwala także w łatwy sposób wdrożyć aplikację mobilną w systemie Android, iOS. Możliwości wykorzystania API jest bardzo wiele, a najważniejszą zaletą jest pełna elastyczność i łatwość w dostępie do informacji ze sklepu (produkty, zamówienia, klienci).

Płatności online Płatności online

Płatności online
Płatności online to standard od wielu lat. Trudno sobie wyobrazić płatność tradycyjnym przelewem z uwagi na stratę czas w wykonaniu samej transakcji jak i wydłużenie czasu zaksięgowania płatności za zamówienie. W ramach modułu płatności online oferujemy integrację z liderami rynku płatności: PayU, DotPay i PayPal.

Integracje z kurierami Integracje z kurierami

Integracje z kurierami
Integracje z kurierami są istotną kwestią w funkcjonowaniu profesjonalnego sklepu internetowego. W ramach standardowego wdrożenia oferujemy integrację z firmami wysyłkowymi: DHL, DPD, InPost, Poczta Polska. Co ważne integracja jest pełna tzn. że sklep nie tylko potrafi wysłać informację o nadawaniu paczek i zamówienie kuriera, ale także śledzić status wysyłki i przesyłać go dalej do klienta automatycznie.

Przyjazne SEO Przyjazne SEO

Przyjazne SEO
Nasze strony i sklepy internetowe są zoptymalizowane pod wyszukiwanie i dostępność dla ludzi i robotów wyszukiwarek internetowych takich jak Google. Efektem tego jest naturalne pozycjonowanie w organicznych wynikach wyszukiwania. Dzięki optymalizacji SEO nasi klienci pozyskują nowe zlecenia, zapytania, ruch na stronie, a więc jest to zwieńczenie wysiłku włożonego w zbudowanie witryny internetowej i ogromne oszczędności w budżecie reklamowym.

Często zadawane pytania

Technologie

Praca z najnowszymi technologiami według standardów to podstawa dobrze wykonanych projektów. Na codzień wykorzustujemy technologie światowych dostawców oprogramowania i rozwiązań IT.

Wordpress CMS jako podstawa wdrożenia stron www
Oprogramowanie utrzymujemy na repozytorium GIT
Oprogramowanie frontened development REACT JS
Zarządzanie projektami przez Attlasian
HTML5
Oprogramowanie graficzne firmy Adobe
Oprogramowanie Java Script - Developer
Oprogramowanie serwera NGNIX
Oprogramowanie PHP Symfony Framework
Sketch Mockup