`
Agencja interaktywna, strony www, projektowanie stron internetowych Wrocław

Strony www

Miliony stron internetowych na świecie reprezentują swoich właścicieli w wirtualnym świecie, ale tylko niewielka część z nich pracuje na nich w sposób właściwy i pełnym wykorzystaniem możliwości. Naszym klientom oferujemy projektowanie stron internetowych, które zarabiają na nich. Oferujemy usługę kompleksową, zaczynając od indywidualnego projektu graficznego, kodowania zgodnego ze standardami i urządzeniami mobilnymi, wdrożenia systemu CMS do samodzielnego zarządzania stroną, a kończąc na wprowadzaniu treści i optymalizacji pod kątem wyszukiwania w Google. Tworzone przez nas strony są produktami premium, a każdy etap jest tworzony przez specjalistów z danej dziedziny dlatego możesz być pewny co do jakości i skuteczności swojej strony internetowej na wiele lat. Niezwykle istotne są dla nas nasze standardy, dzięki którym mamy pewność, że wszystkie elementy tworzonej strony zostały wykonane w sposób właściwy. Na naszą pracę udzielamy 24 miesięcznej gwarancji, a pierwszy rok hostingu jest u nas standardem. Zamów swoją nową stronę internetową już dziś.

Nasze realizacje - Strony www

Cennik

UsługaOpcjeCena netto

Projekt graficzny strony głównej

Projektowanie graficzne strony głównej polega na zaprojektowaniu przez grafika webdesignera grafiki strony głównej serwisu na bazie dostarczonych makiet. Projekt graficzny zawiera widok na ekranie komputera, tabletu i smartfona. Dzięki stworzeniu grafiki strony głównej można przejść do kodowania i wdrożenia strony. W przypadku wdrożenia większej ilości widoków (podstron) prosimy o wybór odpowiedniej ilości.
koncepcje graficzne
1500 zł

Projektowanie graficzne podstron

ilość podstron
500 zł

Makietowanie i prototypowanie (UI/EX design)

Makietowanie i prototypowanie UX/UI przed rozpoczęciem projektu pozwala na przygotowanie koncepcji w zakresie architektury informacji i rozplanowania funkcjonalności. Usługa ta jest pomocna szczególne przy projektach niestandardowych, w których wdrażane są nowe rozwiązania, które muszą być łatwe do przyswojenia dla użytkowników.
makiet
500 zł

Kodowanie HTML/CSS/JS

Kodowanie HTML/CSS/JS inaczej zwane również Frontend development polega na napisaniu kodu dokumentu HTML zawierającego arkusze styli CSS i odpowiednio przygotowane obrazki do szablonu na bazie zaprojektowanej grafiki. W ramach kodowaniu wykorzystujemy technologię GULP i SASS, a klient otrzymuje wszystkie pliki źródłowe. W ten sposób przygotowany kod HTML można wdrożyć do systemu CMS bądź innych frameworków, które wprowadzą dynamiczne dane w odpowiednie miejsca szablonu HTML.
widoków
500 zł

Wdrożenie systemu CMS WordPress

Wdrożenie systemu WordPress polega na stworzeniu szablonu (tematu) WordPress na podstawie kodu HTML i wyglądu jaki został zaprojektowany. Wdrożenie WordPressa zawiera również instalację i konfigurację niezbędnych funkcji takich jak: obsługa formularzy, obsługa pól dodatkowych, zarządzanie galerią zdjęć, wdrożenie Google Maps, zarządzanie plikami, obsługa wersji językowych, dodanie treści i materiałów, optymalizacja SEO, zabezpieczenie przed atakami i złośliwym oprogramowaniem, instalacja i uruchomienie na serwerze.
2000 zł
0
Płatności z DotPay

Nasze standardy

Wordpress jako CMS WordPress CMS

Wordpress jako CMS
System Zarządzania Treścią (Content Managment System) – CMS to narzedzie, które pozwala zarządzać treścią, w prosty sposób tworzyć nowe strony za pomocą edytora HTML WYSWIG, zarządzać zdjęciami, formularzami, uprawnieniami i całą strukturą strony. Nasze strony tworzymy w oparciu o system CMS WordPress, najpopularniejsze na świecie narzędzie do zarządzania stroną. Jest to oprogramowanie na licencji OpenSource, cały czas rozwijane i aktualizowane. Jako oprogramowanie nie jest wolne od wad np. częste dziury bezpieczeństwa, ale dzięki naszym autorskim zabezpieczeniom możemy zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa systemu WordPress czyniąc go finalnie narzędziem prawie idealnym.

Autorskie projekty Autorski projekt

Autorskie projekty
Do wykonania profesjonalnej strony internetowej wymagany jest zespół specjalistów z wielu dziedzin. Każdy projekt WWW do setki podzadań, o które należy zadbać i wykonać zgodnie ze standardami. Grafik webdesigner projektuje makietę strony, frontend developer koduję zaakceptowaną grafikę do postaci kodu HTML/CSS/JS, a programista wdraża kod HTML do systemu CMS i instaluje na serwerze. W opracowaniu i ułożeniu tekstów pomaga copywritter, a całością projektu zarządza Project Manager, który dba o komunkację z klientem i poszczególnymi członkami zespołu realizując zadanie po zadaniu. Zamawiając autorską stronę masz pewność, że każdy z elementów strony zostanie starannie opracowany przez profesjonalistów w każdym detalu.

Dostępność na wszystkich przeglądarkach Zgodność w przeglądarkach

Dostępność na wszystkich przeglądarkach
Utrapieniem branży projektowania stron internetowych było różne działanie lub brak działania strony www w poszczególnych przeglądarkach internetowych. Miało to związek z różnym interpretowaniem kodu HTML, CSS, JS przez różne grupy przeglądarek.
Pomimo, że problem ten nie jest już tak aktualny to wciąż nader ważny dlatego testujemy nasze strony w najważniejszych przeglądarkach internetowych takich jak: Chrome, Firefox, Internet Explorer/ Edge, Safari, Opera i przeglądarkach mobilnych.

Responsive Web Design RWD

Responsive Web Design
Technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów[1]. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.

Przyjazne SEO Przyjazne SEO

Przyjazne SEO
Nasze strony i sklepy internetowe są zoptymalizowane pod wyszukiwanie i dostępność dla ludzi i robotów wyszukiwarek internetowych takich jak Google. Efektem tego jest naturalne pozycjonowanie w organicznych wynikach wyszukiwania. Dzięki optymalizacji SEO nasi klienci pozyskują nowe zlecenia, zapytania, ruch na stronie, a więc jest to zwieńczenie wysiłku włożonego w zbudowanie witryny internetowej i ogromne oszczędności w budżecie reklamowym.

Często zadawane pytania

Technologie

Praca z najnowszymi technologiami według standardów to podstawa dobrze wykonanych projektów. Na codzień wykorzustujemy technologie światowych dostawców oprogramowania i rozwiązań IT.

Wordpress CMS jako podstawa wdrożenia stron www
Oprogramowanie utrzymujemy na repozytorium GIT
Oprogramowanie frontened development REACT JS
Zarządzanie projektami przez Attlasian
HTML5
Oprogramowanie graficzne firmy Adobe
Oprogramowanie Java Script - Developer
Oprogramowanie serwera NGNIX
Oprogramowanie PHP Symfony Framework
Sketch Mockup