`
Agencja interaktywna, strony www, projektowanie stron internetowych Wrocław

Audyty i testy

Posiadasz aplikację, serwis www lub sklep internetowy i chcesz sprawdzić jego wydajność, bezpieczeństwo lub poprawność kodu?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów internetowych, dzięki któremu jesteśmy w stanie Ci pomóc. Zbadamy Twój projekt wielowymiarowo, efektem czego będzie szczegółowy raport opisujący elementy, które warto zmienić lub poprawić. Wskażemy rozwiązania oraz mechanizmy, które wpłyną pozytywnie na jakoś Twojego produktu. Decydując się na współpracę z nami, możesz być pewny że wspierać Cię będą specjaliści z danej dziedziny.

Nasze standardy

Monitoring 24h Monitoring 24h

Monitoring 24h
Ciągła dostępność usług to podstawa nowoczesnego hostingu, a monitoring jest jego elementem. Nie wystarczy aby serwer działał i był dostępny, ale również o to aby aplikacja funkcjonowała niezawodnie w każdej z powłok: bazy danych, aplikacji, szybkości działania. Dzięki automatyzacji procesów monitoringu wiemy kiedy serwer lub aplikacje na nim zainstalowane nie działają poprawnie, dzięki czemu może interweniować na poziomie infrastruktury, zasobów czy optymalizacji aplikacji. Doradzamy także w przypadku konieczności zwiększenia zasobów lub zastosowania rozwiązań hybrydowych np. load balancer lub oddzielne serwer na pliki, bazę danych i aplikację.

Przyjazne SEO Przyjazne SEO

Przyjazne SEO
Nasze strony i sklepy internetowe są zoptymalizowane pod wyszukiwanie i dostępność dla ludzi i robotów wyszukiwarek internetowych takich jak Google. Efektem tego jest naturalne pozycjonowanie w organicznych wynikach wyszukiwania. Dzięki optymalizacji SEO nasi klienci pozyskują nowe zlecenia, zapytania, ruch na stronie, a więc jest to zwieńczenie wysiłku włożonego w zbudowanie witryny internetowej i ogromne oszczędności w budżecie reklamowym.

Elastic Search Elastic Search

Elastic Search
Elastic search to wysoko wydajny silnik wyszukiwania oparty na darmowej licencji Apache. Elasticsearch to posiada niezależną baza danych w technologii Java. Rozproszony dlatego ponieważ umożliwia klastrowanie czyli uruchomienie wielu instancji tej samej aplikacji tworzącą jedną, dzięki czemu możemy stworzyć bazę danych z wynikami, które nas interesują np. tytuły i opisy produktów. Dzięki elastic search możemy przygotować szybką i inteligentną wyszukiwarkę z podpowiedziami produktów aby jeszcze bardziej ułatwić wyszukiwanie produktów na sklepie.

Dostępność na wszystkich przeglądarkach Zgodność w przeglądarkach

Dostępność na wszystkich przeglądarkach
Utrapieniem branży projektowania stron internetowych było różne działanie lub brak działania strony www w poszczególnych przeglądarkach internetowych. Miało to związek z różnym interpretowaniem kodu HTML, CSS, JS przez różne grupy przeglądarek.
Pomimo, że problem ten nie jest już tak aktualny to wciąż nader ważny dlatego testujemy nasze strony w najważniejszych przeglądarkach internetowych takich jak: Chrome, Firefox, Internet Explorer/ Edge, Safari, Opera i przeglądarkach mobilnych.

Często zadawane pytania

Technologie

Praca z najnowszymi technologiami według standardów to podstawa dobrze wykonanych projektów. Na codzień wykorzustujemy technologie światowych dostawców oprogramowania i rozwiązań IT.

Wordpress CMS jako podstawa wdrożenia stron www
Oprogramowanie utrzymujemy na repozytorium GIT
Oprogramowanie frontened development REACT JS
Zarządzanie projektami przez Attlasian
HTML5
Oprogramowanie graficzne firmy Adobe
Oprogramowanie Java Script - Developer
Oprogramowanie serwera NGNIX
Oprogramowanie PHP Symfony Framework
Sketch Mockup