WordPress

WordPress

Dobra strona internetowa jest tak szybka, że nie zauważasz jej ładowania, graficznie zapiera dech w piersiach i działa jak najlepsza zabawka, z której masz radość podczas korzystania. Te wszystkie wrażenia z korzystania powinny być identyczne dla smartfonów, komputerów i tabletów. Kołem zamachowym każdej strony internetowej jest system CMS, który zasila stronę internetową całą swoją zawartością.

Przez wszystkie lata rozwoju internetu powstało tysiące systemów do zarządzania treścią, ale tylko nieliczne są od swojego początku stale rozwijane i dostosowywane do zmieniających się realiów internetu, a także pozwalających utrzymać wysoki poziom bezpieczeństwa. Dla klienta jest to narzędzie proste w obsłudze, a dla nas wydajne w tworzeniu nawet zaawansowanych funkcji.

Przez lata doświadczeń zrozumieliśmy, że dobrze wdrożony WordPress na stronie internetowej posiada jak najprostszą budowę opartą o dedykowane szablony, wykorzystuje jak najwięcej natywnych funkcji WordPressa, a także ma ograniczone do niezbędnego minimum wykorzystanie gotowych rozwiązań w postaci wtyczek. Nie stosujemy wielu wtyczek z uwagi na kwestie aktualizacji, które powinny być przeprowadzane jak najszybciej. Platforma WordPress średnio raz w miesiącu publikuje nową wersję systemu🔗, a często są to aktualizacje krytyczne ze względu na kwestie bezpieczeństwa. Jeśli korzystalibyśmy ze zbyt dużej ilości wtyczek (pluginów) to istniałoby zagrożenie, że nie wszystkie byłyby kompatybilne z najnowszą wersją WordPressa, przez co nie mogłyby działać poprawnie. Zatem wykorzystując natywne funkcje WordPressa nie jesteśmy narażeni problemy z aktualizacjami.

Nasze standardy

Dedykowany system szablonów

Dedykowany system szablonów

Indywidualny projekt graficzny nie stanowi przeszkody we wdrożeniu do WordPressa bo zawsze korzystamy z dedykowanych szablonów, które są w pełni dostosowane do projektu graficznego i funkcjonalności. Pozostałe własnego szablonu to brak konieczności jego aktualizacji, wysoki poziom bezpieczeństwa i ogromna elastyczność we wdrażaniu niestandardowych funkcji.

Szybkość jako cecha wrodzona

Szybkość jako cecha wrodzona

Mając pełną kontrolę nad procesem wdrożenia szablonu możemy zapewnić niespotykane wyniki optymalizacyjne pod kątem szybkości ładowania strony. Nie bez znaczenie jest również odpowiednie przygotowanie strony pod publikowanie kolejnych treści i zasobów. Dzięki odpowiednim narzędziom wyniki wydajności będą stale na wysokich pozycjach.

Natywność nad pluginami

Natywność nad pluginami

WordPress posiada wiele natywnych rozwiązań, które pozwalają na wdrożenie nawet bardzo zaawansowanych funkcjonalności, ale warunkiem jest dobra znajomość architektury systemu WordPress oraz języka PHP i MySQL, którego korzysta ten popularny system CMS. W większości przypadków wtyczki „plugins” zostały stworzone aby użytkownik był w stanie „wyklikać” daną funkcjonalność bez fachowej wiedzy programistycznej. Niestety używanie wtyczek rodzi za sobą spore niebezpieczeństwa, na które nie możemy pozwolić w naszych wdrożeniach.

Porozmawiaj z nami
o swoim projekcie

+48 71 799 88 81
[email protected]

lub napisz